Indická masáž hlavy (antistresová)

Indická masáž hlavy (antistresová)

Při Indické masáži hlavy je docíleno jemného, léčivého ošetření  nejen ramen a horní části paží, šíje, hlavy, ale i obličeje. Toto vše je prováděno v sedě.

 

Pomocí Indické masáže uvolníme svaly, prokrvíme pokožku a tím, také odstraňujeme každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a také v šíji. Tato masáž má i velice pozitivní účinky na kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje náš organismus. Masáž pomáhá odčerpávat pryč toxiny, které se hromadí především v kůži a svalech.

Opakována několikrát za sebou a poté preventivně, dokáže omezit výskyt migrén. Provádíme ji na sucho, tedy bez použití masážních prostředků, nejlépe přes tričko. Tím, že při této masáži není potřeba žádného oleje,  tak se nezanechává žádný mastný film na těle a člověk se může cítit příjemně. Masírovaná osoba sedí pohodlně na židli. Začíná se šíjí, následuje krk, hlava, vlasy a poté přecházíme plynule  nakonec na  obličej pro zvýšení antistresového relaxačního účinku.

Účinky indické masáže hlavy jsou markantní, jednou si ji vyzkoušíte a rázem si ji zamilujete: budete odcházet uvolnění, odpočinutí a díky vyplavujícím se endorfinům budete mít příjemnou náladu.