Léčení v pyramidě

 

Někteří esoterici tvrdí, že pobyt v pyramidě je symbolem cesty člověka ke světlu. Během návštěvy pyramidy dojde k synchronizaci s nejvyšším kosmickým vědomím, k odbourání stresu, harmonizaci těla i jeho léčení, povzbuzení mysli i paměti. Je však jisté, že k tomu, aby mohla jakákoli pyramida plnohodnotně fungovat, musí být splněny určité základní podmínky - tvar, poloha, orientace určitým směrem (ve směru siločar magnetického pole Země). Pak se pyramida chová jako tvarový zářič, který v sobě kumuluje energii zemského magnetického pole a kosmické energie, v čínské terminologii čchi. Ve spodní části pyramidy převládá energie jin, v horní části energie jang a uprostřed asi v 1/3 výšky - v centrální části pyramidy - se energie jin a jang vyrovnávají. Účinky pyramid dále ovlivňují teplota a vlhkost vzduchu, stav iontových částic v ovzduší, působení barev, otáčivý pohyb Země (účinek se liší ve dne a v noci) a také fáze Měsíce a astrologické působení planet.

V pyramidě dochází ke komplexní léčbě těla. Nejprve se zlepší stav energeticky nejslabších míst - orgánů postižených nemocí, nedoléčených, zablokovaných atd. Při léčení a regeneraci se přitom uplatňuje holistický princip - tělo si samo určí priority. Jak vnímáme působení pyramidální energie? Můžeme pociťovat třeba jemné brnění. Jak se lepší stav problematických míst v těle, brnění ustupuje, energie lépe proudí po drahách a probíhá samoléčebný proces. Při první terapii se organismus obvykle čistí, druhý den můžeme pozorovat i více zabarvenou moč. V pyramidě poměrně rychle odeznívají neurotická onemocnění, oběhové a dýchací potíže. Nejvýraznější účinky ale mohou podle odborníků pozorovat lidé s potížemi pohybového aparátu. Pyramida dokáže pomoci od revmatismu, onemocnění páteře či kloubů. Pozitivní změny může návštěvník pyramidy pocítit již po první návštěvě, počet sezení však závisí na aktuálním zdravotním stavu.

Optimální délka jedné terapie je 30 - 45 minut. Je třeba si ale uvědomit, že pyramidální terapie nevyřeší všechny problémy, nenahradí lékařskou péči jako takovou. Nicméně i u lidí, kteří prodělali těžkou operaci, chemoterapii, je prostřednictvím pyramidy možné nastolit rovnováhu organismu nezbytnou pro vyléčení a další plnohodnotný život. Po delším používání pyramidy (tedy po 8 až 10 seancích), lze pozorovat zlepšení stavu nervového systému, ustupující bolesti různého druhu a původu. Neuralgie, revmatické bolesti, bolesti hlavy obvykle ustupují už po půlhodinové seanci. Nervové napětí se po 40 minutách mění na stav uvolnění a sebeuvědomění, je viditelný nárůst energie. Pyramida léčí, regeneruje a reguluje samouzdravovací procesy v lidském organismu. Snižuje vysoký krevní tlak, naopak zvyšuje velmi nízký. Obézním lidem pomáhá při odtučňování, podporuje léčbu páteře i chronických onemocnění a prokrvuje pokožku.

Při nejméně třicetiminutovém pobytu v pyramidě se zhruba po dvanácti seancích léčí řada kožních chorob a většina chorob sliznic. Pobyt je doporučován i lidem s cukrovkou. Skvělých výsledků se dosahuje při léčbě určitých psychických onemocnění, při rekonvalescenci a léčbě některých degenerativních chorob. Efektivní je pyramidální léčba migrén. Je ověřeno, že pyramidální energie pomáhá při revmatismu, angíně, nachlazení, žaludečních vředech, při různých bolestech či zánětlivých stavech, při lumbágu (prudké bolesti zad), degeneraci obratlů a vápenatění tepen, při otravě jater, problémech se srdcem. V pyramidě se aura nezvětšuje, ale jakmile se daná osoba od pyramidy vzdálí, její aura naroste na čtyřnásobek. Působení pyramid bylo s úspěchem uplatněno při hojení zranění šlach a natažených svalů, bolestech zubů, a to v překvapivě krátké době. Zdravý člověk by měl pro svůj komfort podstupovat návštěvu pyramidy dvakrát měsíčně, nemocní i několikrát týdně.
 
Pyramidologie
Pyramida